Субота, 21.07.2018, 18:33
Вітаю Вас Гость | RSS

Миронівський районний центр дитячої та юнацької творчості

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 20
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2014 » Лютий » 4 » Звіт ЦДЮТ
19:27
Звіт ЦДЮТ
Підсумки Року дитячої творчості
у Миронівському районі


           Указом Президента України від 28 грудня 2012 року № 756/2012 «Про проведення у 2013 році в Україні Року дитячої творчості» 2013 рік було проголошено Роком дитячої творчості.

       У 2013 році пріоритетом розвитку позашкільної освіти стало посилення ролі позашкільних навчальних закладів у реалізації нових соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» та створення умов для максимального задоволення освітньо-культурних потреб дітей та учнівської молоді засобами позашкільної освіти.


        У Миронівському районі протягом 2013 року проведено низку заходів з дітьми та учнівською молоддю.

СІЧЕНЬ

«Об"єднаймося ж, брати мої!"

І місце

Омельченко Богдан – учень Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Поливана Ірина – вихованка гуртка «Дизайн»ЦДЮТ;

Мигитко Юлія – вихованка гуртка «Вироби з соломки» ЦДЮТ ;

Сабадин Богдана – вихованка гуртка «Лозоплетення» ЦДЮТ;

Сторчеус Ростислав –вихованець гуртка «Гончарик» ЦДЮТ.

ІІ місце

Вишнівська Анастасія – учениця МиронівськоїЗОШІ-ІІІст. №3;

Шевченко Анжеліка – учениця Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

Квашнін Інна – учениця Козинської ЗОШ І-ІІІст.
 

Збір лідерів самоврядування, дітей та учнівської молоді

 Юнацький фестиваль «В об'єктиві натураліста»

І місце

Ільченко Олександра – учениця  Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Кієнко Тетяна – учениця  Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІ місце

Гурток»Юні натуралісти» – Пустовітська ЗОШ І-ІІІ ст.;

ІІІ місце

Тулупніков Владислав – учень  Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.


ЛЮТИЙ

Всеукраїнський гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»

І місце

Коваленко Максим – вихованець гуртка «Авіамоделювання» ЦДЮТ;

ІІ місце

Білошапка Дарина – учениця Шандрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

Сіра Анна – учениця Шандрівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

 

Районний квест для старшокласників «На крилах любові»
 

БЕРЕЗЕНЬ

Декада рідної мови та літератури, присвячена Шевченківським дням
Районний огляд-конкурс дитячої творчості " Перлини Миронівщини”

Районні акції у рамках Всеукраїнського екологічного тижня охорони навколишнього середовища

І місце

Гурток «Еколог» ЦДЮТ

 

КВІТЕНЬ

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юний дослідник»

І місце

Іщенко Ілона – вихованка гуртка «Еколог» ЦДЮТ

Пархоменко Наталія – учениця  Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце

Бонар Інна – вихованка гуртка «Еколог» ЦДЮТ

ІІІ місце

 

Бойко Софія – учениця Шандрівської ЗОШ І-ІІІ ст.
 

ТРАВЕНЬ

Тиждень Пам"яті до Дня Перемоги

Тиждень Матері та сім”ї

Районний фестиваль "Нащадки козацької слави”

Фестиваль фольклорних колективів «З народного джерела» у рамках фестивалю «Дитинства пісня Великодня»

Розважальна програма «Лідер року» (гурток «Старшокласник» ЦДЮТ)
 

СЕРПЕНЬ

Святкування Дня Незалежності України

 

ВЕРЕСЕНЬ

Конкурс юних фотоаматорів «Неосяжна моя Україно»

І місце

Ігнатенко Лілія – учениця  Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Руденко Ірина – учениця  Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Інглізіян Дмитро – учень  Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ місце

Шульган Анастасія – учениця  Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

Бондар Софія – учениця Козинської ЗОШ І-ІІІ ст.


День відкритих дверей ЦДЮТ 
 


ЖОВТЕНЬ

 

Районний зліт обдарованої молоді Миронівщини

Стипендіати голови Миронівської районної державної адміністрації - вихованці Миронівського районного центру дитячої та юнацької творчості:

Генералов Михайло – вихованець Зразкового ансамблю танцю «Джерельце»;

Гончаренко Валерія – вихованка камерного оркестру «Колорит»;

Гуленко Каріна – вихованка гуртка «Макраме»;

Доник Назарій – вихованець гуртка «Початкове моделювання і конструювання»;

Загорулько Олександр – вихованець гуртка «Початкове моделювання і конструювання»;

Кириченко Влада – вихованка Зразкового ансамблю танцю «Джерельце»;

Колісник Анастасія – вихованка Зразкового ансамблю танцю «Джерельце»;

 

Мигитко Юлія – вихованка гуртка «Вироби з соломки»; 

Панченко Олександр – вихованець гуртка «Обробка деревини»;

Перетятько Анна – вихованка гуртка «Вироби з соломки»;

Руденко Інна – вихованка гуртка «Бісероплетіння»;

Смаженко Максим – вихованець гуртка «Модульне орігамі»;

Устименко Тимофій – вихованець Зразкового ансамблю танцю «Джерельце»;

Хоменко Артем – вихованець гуртка «Обробка деревини»;

Яворська Марія – вихованка гуртка «Дизайн»;

Кириченко Юлія – вихованка гуртка «Журналіст»;

Хоменко Олег – вихованець гуртка «Селекція і насінництво»;

Педченко Вікторія – вихованка гуртка «Астрофізика»

Цимбал Тетяна – вихованка гуртка «Лісознавство»

 

Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Моя Батьківщина – Україна»

 

І місце

Пошукова група «Козачок» Потіцької ЗОШ І-ІІІ ст.;

Грабар Олександр – учень Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;

Пошукова група 2-Б класу Миронівського НВК;

Василенко Наталія – учениця Миронівського НВК;

Пошукова група учнів 6 класу Кип"ячківської ЗОШ І-ІІст.;

ІІ місце

Пошуковий загін «Літописець»Карапишівської ЗОШ І-ІІІст.;

Пошукова група Потіцької ЗОШ І-ІІІ ст.;

Пошукова група учнів 10 класу Козинської ЗОШ І-ІІст.;

Пошукова група учнів 8 класу Кип"ячківської ЗОШ І-ІІ ст.;

Пошукова група учнів 3 класу Кип"ячківської ЗОШ І-ІІст.;

Історичний гурток Зеленьківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Лисенко Таїсія - учениця ЗеленьківськоїЗОШ І-ІІІ ст.; 

ІІІ місце

Пошуковий загін Потіцької ЗОШ І-ІІІ ст.;

Охріменко Владислав – учень Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Пошуковий загін 2 класу Яхнівської ЗОШ І-ІІ ст.;

Пошуковий загін 9 класу Кип`ячківської ЗОШ І-ІІст.
 


ЛИСТОПАД

Акція «Птах року – 2013»

І місце

Гурток «Еколог» ЦДЮТ;

Миронівський НВК

ІІ місце

Козинська ЗОШ І-ІІ ст.;

Кип"ячківська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ місце

Потіцька ЗОШ І-ІІІ ст.

 Акція «Ліси для нащадків»

І місце

Гурток «Лісознавство» ЦДЮТ

 

ГРУДЕНЬ

Районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням

І місце

Вишнівська Анастасія – учениця Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;

Данильчук Олексій – учень Кип`ячківської ЗОШ І-ІІ ст.;

Чалчинський Олег – учень Маслівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Соляник Ірина – учениця Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;

Коваль Софія – учениця Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;

Шолудько Наталія – учениця  Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Руденко Інна –вихованка гуртка «Бісероплетіння» ЦДЮТ;

Тарасенко Оксана – вихованка гуртка «Макраме» ЦДЮТ;

Хоменко Артем, Хоменко Максим – вихованці гуртка «Обробка деревини» ЦДЮТ;

Глоба Аделіна – вихованка гуртка «Декоративний живопис» ЦДЮТ;

Квашнін Інна – вихованка гуртка «Декоративний живопис» ЦДЮТ;

Тодорчук Микола – вихованець гуртка «Гончарик» ЦДЮТ

ІІ місце

Мась Ганна – учениця Потіцької ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ місце

Чередніченко Богдан – учень Зеленьківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Шустовіцький Артур – учень Зеленьківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Шустовіцький Віталій – учень Зеленьківської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Смаженко Максим –учень Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 


Виставка – конкурс «Український сувенір»

І місце

Залізна Тетяна, учениця Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Соловйова Лілія, вихованка гуртка «Бісероплетіння»;

Шманенко Тетяна, вихованка гуртка «Дизайн»;

Ігошин Микита, вихованець гуртка «Флористика»;

Коваленко Валентина, вихованка гуртка «Писанкарство»;

Мигитко Юлія, вихованка гуртка «Вироби з соломки»;

Сабадин Богдана, вихованка гуртка «Лозоплетіння»;

Тарасенко Оксана, вихованка гуртка «Макраме»


Грамотами за активну участь відзначені:

Скиба Інна, учениця Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1;

Івашина Світлана, учениця Миронівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

 

 Новорічно-різдвяна виставка «Новорічна композиція»

І місце

Омельченко Богдан, учениця Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.;

Сосюра Денис, вихованець гуртка «Дизайн»;

Дорофеєва Карина, вихованка гуртка «Флористика»;

Сучкова Анна, вихованка гуртка «Декоративне малювання»        

ІІ місце

Залізна Тетяна, учениця Пустовітської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

Районне свято «Новорічна ялинка»

І етап захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

 

 

Загалом, протягом року Миронівським центром дитячої та юнацької творчості проведено понад 40 масових заходів.

 






Переглядів: 269 | Додав: AdminCDUT | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Корисні посилання

Copyright Roman © 2018